Sevimli Serum Kutuları Projesi

Çağımızın vebası kanser maalesef sadece yetişkinleri değil, miniklerimizi de de etkisi altına alıyor. Hastanelerin çocuk onkolojisi ve kemoterapi bölümleri, yüzlerce minik yürekle dolu...

Yetişkin hastaları bile sarsan zorlu kemoterapi seansları, küçücük çocuklarımızı ne derece etkiliyor, bunu da hastane ziyaretlerimiz sırasında gördük.

Başta çocuk hastalarımız olmak üzere, yetişkin hastalarımıza da moral olmak için, kemoterapi sırasında yaşadıkları ruhsal ve fiziksel acıları hafifletmek için bir proje geliştirdik. Dünya’da bir ilk olan ve patenti Türk Kanser Derneği’ne ait olan kemoterapi kutuları sayesinde, kasvetli kemoterapi üniteleri şenleniyor. Hastaların da refakatçilerinin de yüzleri gülüyor, moralleri düzeliyor. Psikolojisi düzelen hasta, ilaç tedavisine de daha hızlı cevap veriyor.

Kemoterapi kutularımızın basımına başladık ama bu sürekli bir ihtiyaç.

Haydi sizin de bu moral desteğinde katkınız olsun.

Aşağıdaki listeden seçeceğiniz kutunun adını ve kaç adet basılmasını istiyorsanız, açıklama kısmına yazarak, online bağış yapın; sizin adınıza basılan kutuları kemoterapi alan kanser hastalarına, sizin adınıza ulaştıralım.

 

Aşağıdaki tabloda belirtilen tutarlar haricinde sizin belirleyeceğiniz tutarlarda da bağış yapabilirsiniz.

 

 


AYIN VİDEOSU

Meme kanserinde erken tanı ve bilmek istediğiniz herşey.

Diğer Videolar

YALNIZ DEĞİLSİNİZ

Hikayelerimizi Paylaşalım

Haydi Sende Paylaş